Dzień Kobiet w Gminie Aleksandrów.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
15 marca 2016

Dzień Kobiet w naszej gminie, jak co roku obchodzony był bardzo uroczyście. 6 marca panie skorzystały z zaproszenia Starosty Biłgorajskiego na koncert pn. „Z miłości do kobiet”, który odbył się w hali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Podczas dwugodzinnego koncertu usłyszeliśmy największe przeboje operetkowe i musicalowe w wykonaniu utytułowanych solistów Teatru Muzycznego z Łodzi i Lublina takich jak: Kamila Magdalena Lendzion, Emilia Zielińska, Mirosław Niewiadomski, Dawid Kwieciński Kordian Kacperski. Prowadzącym ten nastrojowy koncert był Paweł Świętorecki.

Kolejny etap świętowania miał miejsce 8 marca w sali weselnej w Aleksandrowie, gdzie odbyło się spotkanie aktywu kobiecego KGW z terenu naszej gminy z przedstawicielami władz samorządowych gminy. Panie jak zwykle licznie przybyły na to spotkanie. Był uroczysty obiad, życzenia  oraz upominki wręczane osobiście przez Wójta Gminy Józefa Henryka Białego i Zbigniewa Bielaka – Zastępcę Wójta.

Spotkania takie służą z pewnością integracji lokalnej społeczności ale również są okazją do podziękowania paniom za ich codzienny trud i aktywne uczestnictwo w działaniach kulturalnych na rzecz lokalnego środowiska.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-03-15
Data publikacji:2016-03-15
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:2554