Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Szkolenie „Lokalne, regionalne i tradycyjne szansą dla Kół Gospodyń Wiejskich II”

Szkolenie „Lokalne, regionalne i tradycyjne szansą dla Kół Gospodyń Wiejskich II”

31 maja 2021

27 maja w sali konferencyjnej Urzędu gminy odbyło się szkolenie „Lokalne, regionalne i tradycyjne szansą dla Kół Gospodyń Wiejskich II”.

Poruszane były tematy: 

  • dziedzictwo kulinarne w kontekście lokalnych, regionalnych produktów: jakie znaczenie mają produkty regionalne i tradycyjne w budowanie dziedzictwa danego regionu? jak wyszukiwać takie produkty? jak potwierdzać ich tradycyjność?

  • krajowe i europejskie systemy jakości: w tym dziale została zebrana niezbędna wiedza dotycząca możliwości udziału w systemach jakości żywności, procedur rejestracji i  wymagań, jakie muszą być spełnione przy certyfikacji produktów w danym systemie.
Czytaj więcej o: Szkolenie „Lokalne, regionalne i tradycyjne szansą dla Kół Gospodyń Wiejskich II”
Przejdź do - Europejski Tydzień Szczepień  pod hasłem „Zapobiegać. Ochraniać. Uodparniać".

Europejski Tydzień Szczepień pod hasłem „Zapobiegać. Ochraniać. Uodparniać".

27 kwietnia 2021

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Biłgoraju informuje, że w dniach 26.04. — 02.05.2021 r. obchodzony jest Europejski Tydzień Szczepień w tym roku pod hasłem „Zapobiegać. Ochraniać. Uodparniać".
Celem Europejskiego Tygodnia Szczepień w Polsce jest podkreślenie roli szczepień —powszechnych i indywidualnych. Sytuacja związana z pandemią SARS-CoV-2 uwidoczniła, jak ważna jest profilaktyka oraz zapewnienie ochrony przed chorobami zakaźnymi między innymi poprzez szczepienia.

19.

Czytaj więcej o: Europejski Tydzień Szczepień pod hasłem „Zapobiegać. Ochraniać. Uodparniać".
Przejdź do - Internacjonalizacja MŚP - spotkanie informacyjne.

Internacjonalizacja MŚP - spotkanie informacyjne.

27 kwietnia 2021

Szanowni Państwo,

W dniu 30 kwietnia br. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje spotkanie informacyjne dotyczące działania 1.2 Internacjonalizacja MŚP finansowanego ze środków unijnych w ramach programu

Polska Wschodnia. Spotkanie odbędzie się w formule on-line w godzinach 10.00 – 12:00. Rejestracja na spotkanie i transmisja dostępne są na stronie wydarzenia: Internacjonalizacja MŚP - spotkanie informacyjne.

Celem konkursu Internacjonalizacja MŚP jest sfinansowanie kosztów wprowadzenia na nowe rynki zagraniczne produktów lub usług firm działających na obszarze województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego. Dofinansowaniu w konkursie podlegają projekty wspierające przedsiębiorcę w określeniu jego potencjału w zakresie internacjonalizacji, przygotowaniu przedsiębiorstwa i jego oferty pod kątem eksportu oraz aktywnego poszukiwania partnerów biznesowych w celu wprowadzenia produktów na wybrane rynki zagraniczne.

Kontynuacja programu "Wspieraj Seniora " realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Aleksandrowie

29 stycznia 2021

 

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Aleksandrowie do 31.03.2021 r. kontynuuje program „Wspieraj Seniora”.

Osoby do kontakty w Ośrodku Pomocy Społecznej w Aleksandrowie:
Weronika Kukiełka
tel. 856875002

 

Czytaj więcej o: Kontynuacja programu "Wspieraj Seniora " realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Aleksandrowie

Dzień kobiet

5 marca 2021

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:
Data publikacji:
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin: